פארקור ישראל

צרו קשר

כל הזכויות שמורות לעמותה רשומה

פארקור ישראל ©

דוא"ל: ParkourIsraelnpo@gmail.com

כתובת

רוגוזין 27, אשדוד

מיקוד: 7727401

עקבו אחרינו במדיה

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

איך אתם יכולים לעזור לפארקור בישראל?

עמותת פארקור ישראל קמה במטרה לקדם את ענף הפארקור בישראל ואנו פועלים בכל התחומים. ההחלטה להקים את העמותה הגיעה בהשראה משאר מדינות העולם בהם ענף הפארקור מפותח יותר:

אירועים לקהילה, פארקים ציבוריים, חוגים אפילו הכרה רשמית מהמדינה.

אנו מאמינים שגם בישראל המצב יכול להיות דומה ואף יותר טוב, זה אפשרי בזכות עבודה של קהילת מתאמנים מגובשת והם יכולים לקרות גם כאן בישראל אם נעבוד ביחד!

 

אז איך אפשר לעזור לפארקור בישראל?

תהיו פעילים בקהילה – אנחנו מארגנים מפגשים, אירועים, סדנאות, פעילות חברתית ותחרויות בשבילכם ולמענכם, תבואו, תשתתפו, תספרו לחברים שלכם, תשתפו באינטרנט. אתם תהנו, תכירו אנשים חדשים תשתפרו ומי יודע, אולי הסרטון שלכם מהמפגש יגיע לעיניים הנכונות. 

כדי לצפות באירועים הקרובים לחצו כאן

תצטרפו לעמותה – עמותת פארקור ישראל היא הגוף המייצג היחידי לקהילת הפארקור בישראל. היא נותנת לקהילה קול ודרך להביע את דעתה. ככל שיותר אנשים יצטרפו לעמותה הקול שלנו כקהילה יגדל, זה ישפיע על מקבלי החלטות במדינה לעשות דברים לטובת הפארקור! 

כדי להצטרף לעמותה לחצו כאן

 

קחו חלק פעיל בפעילות העמותה – העמותה היא ארגון ללא כוונות רווח, זה אומר שכל הכסף שנתרם לעמותה מיועד לקידום הפארקור בישראל – אירועים טובים יותר וגדולים יותר, קידום פארקים ציבורים ועבודה הסברתית! כל אחד יכול לתרום מכספו או מזמנו!

כדי לתרום לעמותה באמצעות PayPal לחצו כאן או שלחו לנו אי-מייל ParkourIsraelNPO@gmail.com 

עמותת פארקור ישראל מעודדת אתכם להיות 'שגרירים טובים' לפארקור בישראל - לנהוג בכבוד לסביבה להימנע מוונדליזם, השגת גבול והתנהגות אנטי-חברתית.